Szkoła Podstawowa nr 4 w Oławie

ul. Broniewskiego 6

Tel: (71) 313-25-41

Pasowanie na ucznia

Dnia 12 października  2020 roku, uczniowie klas pierwszych SP nr 4 w Oławie w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i wychowawców złożyli uroczyste ślubowanie. Uroczystość pasowania odbyła się z podziałem na klasy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programach artystycznych przygotowanych przez wychowawczynie: p. Iwonę Spodniewską i p. Joannę Chałubiec.

Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz ufundowane przez rodziców medale i kuferki ucznia. Tradycyjnie Pasowanie na ucznia połączone było z uroczystością Dnia Patrona naszej szkoły Jana Pawła II. W tym roku została przygotowana przez uczniów klas IV-VII wystawa prac pod kierunkiem p. Teresy Mazur, pt: „Jan Paweł II - droga do świętości”. Prace uczniów zostaną umieszczone w przygotowywanej do publikacji fotoksiążkę  o tym samym tytule.