Środa, 2019-05-22

Magnolie na pierwszy dzień wiosny

Jesteś tu: Strona główna » Strona startowa » Magnolie na pierwszy dzień wiosny

Magnolie na pierwszy dzień wiosny

Dzień 21 marca w naszej szkole obchodzony jest bardzo hucznie! W tym roku dodatkową atrakcją, oprócz Talent Show i konkursu na znaną historyczną postać, było sadzenie drzew z firmą EACTIVE. Inicjatorem całego przedsięwzięcia był nasz uczeń – Leny Kliszczak z klasy IV d, który sprawił, że 17. i 18. drzewo, z okazji 18-tych urodzin firmy Eactive, zasadzone zostały na skwerze przed naszym budynkiem szkolnym.

Podarowane przez właścicieli firmy magnolie upiększą od dzisiaj nasze szkolne podwórko. Warto nadmienić, że w ramach „Urodzinowego Pozycjonowania drzew” firma Eactive pierwsze 16 roślin zasadziła, m.in. na   Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, przy krasnalu Ekonomku obok Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  czy w ogrodzie Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Tym bardziej dziękujemy i czujemy się wyróżnieni, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji i razem z właścicielami firmy Eactive – Panem Michałem i Panią  Paulą Wornalkiewicz-Kliszczak – zadbać o lokalne środowisko.